About Me
Ніхто, окрім Генерального штабу та вищого військово-політичного керівництва України, не знає, де ЗСУ збираються піти у наступ і чи відкриє він нашим військовим "дорогу на Крим". А все, що нагорі - все зруйновано», - каже Ілля Богданов, боєць інтернаціонального легіону ЗСУ. Тож ми прогнозуємо зниження інфляції до 24 відсотків наприкінці 2023 року. Тарологиня Людмила Хомутовська вважає, що перемога на полі бою очікує на Україну у 2023 році. Також в період з кінця березня по 1 травня 2023 року у світі зростатимуть революційні настрої, спрямовані на повалення єдиновладдя. Так, 7 березня російська авіація вдарила по житлових будинках, що розташовані по вулиці Роменська та Спартака. З 24 лютого по 8 березня слідчі Нацполіції України відкрили 1135 кримінальних проваджень за фактами вчинення злочинів на території України військовими збройних сил рф. Гібридність нинішньої війни Росії проти України і всіх попередніх війн полягає у віроломстві, тотальній брехні, тобто постправді. Автором детально проаналізовано витоки гібридних війн ХХ ст., які набули досконалих форм та активно застосовуються в сучасних умовах комбінованої (гібридної) боротьби соціально-політичних суб’єктів на міжнародній арені, зокрема: політичні, ідейно-пропагандистські, науково-технологічні, мас-медійні, воєнні, збройно-комерційні, культурні, морально-віктимні, конфесійні, спортивно-конфронтаційні, спеціальні. Джон Арквіла. Саме на цьому тлі пошуку війн «з новим обличчям» й виник концепт «гібридної війни» і його розвивали на Заході передусім ті воєнні теоретики, які наголошували на змішаному характері сучасних та майбутніх воєнних конфліктів.
Яскравим прикладом сучасної «гібридної війни» є російсько-українська війна на Сході України, що розпочалася у 2014 р. Сьогодні доктрина сучасної війни зазнала значних змін. Раніше затриманий служив у спецпідрозділі «Беркут» та був охоронцем одного з українських високопосадовців, а після початку війни у 2014 році втік у росію. Раніше Звягіна спрогнозувала, що чекає на Україну в 2023 році передбачення розв'язана Росією війна проти України не закінчиться до кінця поточного року. України. Серія: Психологічні науки. Серія: Політичні науки. - 2018. - Вип. Серія: Політичні науки. - 2017. - Вип. Серія : Політичні науки. Тараса Шевченка. Педагогічні науки. Гібридна військова агресія Росії проти України, що виявилися в анексії Криму, розв’язуванні та активній підтримці військових дій на Сході, а також у системних спробах дестабілізації суспільно-політичної й економічної обстановки нашої країни, є одним із прикладів ведення гібридної війни в умовах постіндустріального суспільства. Дослідники наводять загальноприйняті трактування гібридної війни. Прискорення інфляції, як і раніше, обумовлено наслідками повномасштабної війни. «Україна, насправді, не є учасником війни.
Прогноз Олексія Данілова щодо війни в Україні. Специфіка дій Російської Федерації (РФ) в гібридній війні, яка, поєднуючи мілітарні, квазімілітарні, дипломатичні, інформаційні, економічні засоби, не гребуючи ядерним шантажем, яскраво демонструє намагання досягти в Україні та в інших країнах світу власних, не завжди зрозумілих міжнародній спільноті політичних цілей. Найбільша активність бойових дій відзначається у Донецькому операційному районі, а саме неподалік Лисичанська та Сєверодонецька. Останній був тією людиною, до компетенції якої якраз і належали питання забезпечення ідеологічного підґрунтя для розв’язування та ескалації бойових дій. Головною тенденцією розвитку систем міждержавної взаємодії в умовах Новітнього часу стало доповнення бойових форм впливу на іншу державу їх небойовими аналогами. Минуле століття стало періодом кількісного накопичення та якісного удосконалення подібних способів, їх оптимального комбінування у воєнно-політичній практиці. Спершу події на Євромайдані, початок Революції Гідності, далі - анексія Криму, розвиток воєнних дій на Донбасі і створення лжеутворень так званих «ДНР» та «ЛНР». Однією з важливих складових цієї війни є здійснення інформаційно-психологічного впливу з метою формування образу чужого та у подальшому образу ворога в індивідуальній та колективній свідомості для створення сприятливої суспільної думки, згуртованості населення навколо еліти у країні-агресорі.
». У випадку російсько-української війни йдеться не лише про ворожу пропаганду, а про так звану «війну смислів» з метою створення образів, яких насправді не існує, наприклад, «фашисти в Києві», «звірства каральних батальйонів», «розіп’яті хлопчики»… Каталізаторами процесу апробації небойових способів впливу на противника з метою досягнення політично значних результатів послідовно стали Перша, Друга світові війни й особливо - Холодна війна, результатом якої стали розпад СРСР та демонтаж світової системи соціалізму без масштабного застосування збройних засобів в американо-радянській війні, яка в «гарячому» вигляді не відбулася. Все частіше вона звертатиметься до таких місць як Північна Корея та Китай, щоб отримати боєприпаси та системи озброєння. О. Сірик // Системи озброєння і військова техніка. Глибинною сутністю інформаційної агресії є ідентоцид, тобто знищення та доведення національної - державної - громадянської ідентичності країни-суперника до такого стану, коли про нього можна сказати одне - ворог; переконання частини народу країни, а в ідеалі й частини народу супротивника в злих намірах іншої частини щодо своїх. Розкриваючи мету, автори намагалися відповісти на питання: що таке гібридна війна і яке місце в ній відведено інформаційній агресії; якими прийомами психологічного впливу на людину користується ворог, здійснюючи інформаційну агресію й перетворюючи її на жертву; що можна протиставити інформаційній агресії та сформувати в людей «імунітет» щодо брудних інформаційних атак.
Location
Occupation
Recent Comments